Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : Hakan Zaman Tarih : 21.06.2001 14:52:12
Bu mesaja cevap ver
Bana da yazýn.Sizi bekliyo olucađým.
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : TARIK AKARSU Tarih : 20.08.2001 17:24:11
Bu mesaja cevap ver
ben en çok savaşgreymonunu - weregarurumon ve en az sukamon-numemon ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : USAGÝ CORNELÝA TSUKÝNO Tarih : 28.02.2004 12:37:32
Bu mesaja cevap ver
ben en çok gatamon'u ve evrimleşmiş hallerinni seviyom .
Konu : en sevdiđiniz dijimon hangisidir. Yazan : Altay ÇelikkayaTarih : 31.03.2004 18:37:29
Bu mesaja cevap ver
En sevdiğim dijimon eski Viymon.
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : ElyonTarih : 17.04.2004 15:24:21
Bu mesaja cevap ver
evet yeni konuşma yerimiz burası o zaman
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 17.04.2004 16:37:57
Bu mesaja cevap ver
bilmiorum digimon tamers cok ozel bi sezon bana cok cekici geliyo ama sadece 17 bolumunu izleyebildik maalesef bu arada benim http://digimontamers03.sitemynet.com adlı sitemde kanal d ye tepki adlı yazım var uzun zamandır var hem geniş bi tamers sitesi inanın tamersi cok ozledim caluuuu:(
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 17.04.2004 18:55:46
Bu mesaja cevap ver
Evet ben de tamersi özledim valla :( yeni konuşma yeri burası.bende chat açılsa chat yapalım diyecem ama açılmıyo işte her neyse...bu arada bir alman kanalında frontier in başladığı söyleniyor ama doğrumudur bilemem tabii.Mesajları bekliyooruum
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 17.04.2004 19:44:04
Bu mesaja cevap ver
rtl2 de baslamıştı sanırım bu arada internette digimon frontierin bı kac ful bolumlerini bulabilirsin lita istersen adres veriyim?
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 18.04.2004 12:25:06
Bu mesaja cevap ver
olabilir bence dil fln fark etmez zaten ben de biliodum bir yer bir ara bayağı bir araştırıyodum ama hala elimde tüm sezonların opening-ending lerinden oluşan bir site var :)
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 18.04.2004 18:14:46
Bu mesaja cevap ver
http://hikarinotooshi.t35.com
bu adrste 5 frontier bolumu var...
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 18.04.2004 19:20:30
Bu mesaja cevap ver
Siteye enkısa zamanda bakacağım
Thanx
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 18.04.2004 21:08:27
Bu mesaja cevap ver
bişiy değil ama tamers te tr de bi izlesek cok cok mutlu olucam.
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 20.04.2004 17:13:36
Bu mesaja cevap ver
aynen ya keşke tr de izlesek sadece 17 bölüm seyrettik bizim sınıftaki herkes digimon seyrediodu.bence çoğalıp kanald ye mail atalım.
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 20.04.2004 19:48:46
Bu mesaja cevap ver
ya kanal d izlenmediği icin kaldırmış ben digimon tamersin yayınlandığı her ulkede beğenildiğini dolu sitelerden anladım japonyada pokemonu sollamış ya turkiyede nasıl sevilmez hele cizim kalitesi muthiş icim yanıo ya:(
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 20.04.2004 21:35:55
Bu mesaja cevap ver
evt ya bence de çizim kalitesi fln müthiş yani nasıl olur da izlenmez garip.bence birkaç kişi bu forumda toplanalım-sonra kanal d ye buradan mail çekelim valla çok özledim tamersi :( bide en heyecanlı yerinde bıraktılar zaten yaa bari sonunu görseydik yani bi sonuca fln bağlansaydı...
eğer çevirmede de zorlanıyorlarsa alsınlar amazon.com dan orjinal cdsini alsınlar-çevriyi de biz yapalım.ben bu konuyu arkilerle de görüştüm bayaa bi eleştirdik kanal d yi.
bi de onun yerine scoby doo yu koydular sanki o çok izlencek de bence digimon daha ii belki de birçok kişi öyle istiyor...
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 20.04.2004 21:53:22
Bu mesaja cevap ver
yorumlarına sonuna kadar katılıyorum bence sorun dublajda değildi aksine 17 bolumdede dublaj diğer sezomlara gore baya iyiydi bence.asıl sorun kanal d nin digimonu turkiyede istediği gibi kullanamaması ben diğer ulkelerin sitelerine bakıyorum digimon baya bi sevilmiş sıkıntıdan frontierin 50 bolumunu cekip izledim kesmedi 7 filmini izledim kesmedi 100 askın muziği dinledim o da kesmedi canım tamers matrix evolutionu da cook ozledim...
Konu : En sevdiðiniz ve en sevmediðiniz digimonlar? Yazan : muhterem erkan Tarih : 20.04.2004 22:09:49
Bu mesaja cevap ver
en sevdiğim diji canavar skull-gerymon en sevmediğim patamon
Konu : ? Yazan : ElyonTarih : 21.04.2004 09:16:00
Bu mesaja cevap ver
bende mail attım daha dün 20 tane hepsinin iletisini kendim farklı farklı yazdım.keşke hemen gelse
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 21.04.2004 18:13:11
Bu mesaja cevap ver
ya ben de tamersi istiyorum yaa :( canım tamersi istiyo bence kanal d bencillik ediyo bu kadar çok istemiyo ya digimon..ama eğer kanal d bencillik ediyor sa biz de atv-showtv-startv gibi kanallara e-mail atalım hiç değilse onlar kanal d kadar bencil davranmaz..
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 21.04.2004 20:28:54
Bu mesaja cevap ver
tamersıma nazar değdi 9 ay oldu arkadaslar bence telefonla arıyalım ben sık sık arıorum isterseniz sizde arayın 6 ya kadar ordalar 02124135199. wanna be the biggest dreamer!!!
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 21.04.2004 21:02:38
Bu mesaja cevap ver
ben ararım aramasına da o telefon nerenin
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 21.04.2004 21:11:27
Bu mesaja cevap ver
kanald nin telefonu sık sık arıorum arattırıorum sizde destek cıkın bana...
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 21.04.2004 21:53:17
Bu mesaja cevap ver
tamam ben de arayacam.bence kanald nin sitesine girelim ya da email falan atalım işte.ama telefon da edicem...ama biz bir kaç kişi daha bulmalıyız belki o zaman destek çıkarlar (bence)
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 21.04.2004 21:54:24
Bu mesaja cevap ver
ben e-mail atmaya başladım bile.
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 22.04.2004 21:42:48
Bu mesaja cevap ver
bende suruyle mail yolluorum artmamız gerek telefonlada arıyorum bi faydasını goruruz umarım bence yazın baslar...
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 23.04.2004 11:20:56
Bu mesaja cevap ver
bende sık sık mail yolluyorum hatta bikaç arkadaş da yolluyo benim gibi arıyoruz arattırıyoruz kanald sayemizde soluk bile almadan maillerimizi okuyor...birkaç tamers videosu indirdim bu arada ben de işallah yazın başlar
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 23.04.2004 11:40:11
Bu mesaja cevap ver
valla lita senin gelişin iyi oldu uğurlu gelirsin insallah ben tum gucumle cabalıorum bu arada tamers videolarını nerden buluosun arkadasım????
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 24.04.2004 13:24:13
Bu mesaja cevap ver
işallah digimon tamers i bu yaz yada daha kısa sürede alırız bu arada http://www.angelfire.com/anime2/mimato/digimontamers.html adresinde birkaç video var ama çalışır mı bilmiyorum bende çalıştı
Konu : En sevdiðiniz ve en sevmediðiniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 24.04.2004 15:39:06
Bu mesaja cevap ver
yaza baslar umıtlıyım ve hıc umıdımı yıtırmedim adrese bakıcam sana da adres veririm aksama...
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 24.04.2004 16:34:52
Bu mesaja cevap ver
ben de ümitliyim digimon tamersin başlayacağından biz elimizden geleni yapıyoruz zaten
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 24.04.2004 16:41:24
Bu mesaja cevap ver
inanın cabalarımız sonuc vericek ratingleri alt ust ediceginden eminim ama kanald scooby doo tom jerry de ısrar ediyo bence aramaya ve maillere devam hersey tamers icin...
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 24.04.2004 20:27:10
Bu mesaja cevap ver
evt yani sanki scooby doo çok rating rekorları kırdı da..ama ben yinede mail yolluyorum birkaç kişi yolladığımız oluyor bu yaz işallah yayınlanacak.
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 25.04.2004 18:03:17
Bu mesaja cevap ver
yarın gine arıycam mail ustune mail yollayıp yollatıcam bu iş fazla uzadı
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 25.04.2004 22:04:44
Bu mesaja cevap ver
evt ya çok uzattılar bende birkaç email daha atıp attıtıcam ama hala scoby doo gibi dandiq çizgifilmlerde ısrar ediyolarsa söölicrk sözüm yok tabii biz elimizden geleni yapıyoz
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 25.04.2004 23:05:03
Bu mesaja cevap ver
yapıoruz ve yapmaya devam edicez yine ben olumlu bakıyorum tamers ellerinde bi sekilde yayınlamak zorundalar ınanıyorumki bu yaz olsun...
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 26.04.2004 21:22:39
Bu mesaja cevap ver
http://people.morrisville.edu/~lisi80/DownloadsMov.htm

bu adreste digimonun tum filmlerini bulabilirsiniz...
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : LýtaTarih : 28.04.2004 18:18:41
Bu mesaja cevap ver
tamam.işallah bu yaz digimon tamersi izleyecez hatta daha kısa bir sürede olsun isterdim ama..
Konu : En sevdi?iniz ve en sevmedi?iniz digimonlar? Yazan : takato Tarih : 28.04.2004 20:12:32
Bu mesaja cevap ver
izliycez merak etme izlerken tarif edemeyecegim bi duyguyla izliodum diger animelerden cok farklı ve ozel kendimle ozdeslestırıodum tamersı ahh tamers ah...
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : osman Tarih : 12.06.2004 22:14:50
Bu mesaja cevap ver
osman
Konu : En sevdiđiniz ve en sevmediđiniz digimonlar? Yazan : osman Tarih : 12.06.2004 22:14:56
Bu mesaja cevap ver
osman